Українопедія
Advertisement
Громадський Простір
ГромПростір лого
Українська назва Громадський Простір
Пора з 10 січня 2006 року донині
Тип Портал інтерактивних сервісів для громадських організацій
Адмінство Алла Прунь - виконавча директорка
Галина Жовтко - редакторка/журналістка
Любов Єремічева - журналістка/редакторка
Олександр Ярощук - журналіст
Тетяна Бондар - адміністраторка
Культура україномовний багатофункціоналний портал
Домени civicua.org/
Примітки 02140, Україна, м.Київ
вул.Гмирі,3,оф.140
Тел.: (044)572.93.37, 573.14.69
Ваші цікаві новини та корисні матеріали очікуємо на адресу editor@civicua.org
twitter.com/civicua—Твіттер




Про портал[]

Портал "Громадський простір" пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в третьому секторі, міжсекторній взаємодії НУО (медіа, органи влади, соціально відповідальний бізнес) - на регіональному та національному рівнях.

Громадський Простір системно працює на розвиток громадянського суспільства України, широко висвітлюючи громадські активності, презентуючи неурядові організації (НУО) та їхні досягнення, а також налагоджуючи продуктивні комунікації.

ГромПростір01

Інтерфейс сайту

Громадський Простір надає комплекс інформаційних, технологічних та консультативних послуг представникам громадянського суспільства. Портал виступає майданчиком для висловлення думок та пропозицій громадськості, що зазвичай утворюють каталізатор позитивних змін у різних сферах українського суспільства.

Кодекс редакційної політики[]

Портал адмініструє громадська організація "Інформаційно-аналітичний центр "Громадський простір". Першочергове значення для окреслення потреб і, як наслідок, активних дій має інформація. Тому забезпечення інформаційного обміну в третьому секторі, формування громадської думки щодо ролі НУО в суспільстві, є головними завданнями Інформаційно-аналітичного Центру „Громадський Простір”.

Засновано ГО "Інформаційно-аналітичний центр "Громадський Простір" 10 січня 2006 року.

З історії порталу[]

2006 рік[]

Квітень - травень 2006 року

Міжнародний фонд “Відродження” та Інформаційно-Аналітичний Центр “Громадський простір” створили Відкритий електронний архів громадянського суспільства. Мета - сприяти відкритому доступу громадськості до широкого спектру суспільно корисних видань та документів неурядових організацій шляхом створення електронного архіву текстових, аудіо- та відеоматеріалів громадського сектору України.

Лютий - березень 2006 р.

Здійснено інформаційну підтримку Громадської кампанії "Усвідомлений вибір`2006", метою якої було проаналізувати позиції ключових політичних сил - учасників виборчих перегонів 2006 з вирішення 6-ти найрезонансніших суспільних проблем (освіта, здоров`я, комунальне господарство, оподаткування, справедливе правосуддя, соціальний захист). Розроблено і створено Інтернет-сторінку кампанії, ІАЦ "Громадський простір" проводив адміністрування сайту кампанії.

10 січня 2006 року

Портал “Громадський простір” був зареєстрований як громадська організація "Інформаційно-аналітичний центр "Громадський простір", метою якої розвиток інформаційних та інформаційно-комунікаційних технологій в Україні шляхом участі в інформаційних програмах громадських організацій та інших проектах з розвитку інформаційних технологій для зміцнення громадянського суспільства України, а також для залучення громадськості до обговорення актуальних суспільних проблем.

2003 рік[]

Грудень 2003

Спільно з МФВ та Представництвом Європейської Комісії в Україні, Молдові та Бєларусі проведено Інформаційний тиждень он-лайн "Програми Європейського Союзу для українських НУО", який відвідало 1000 Інтернет-користувачів.

Вересень 2003

Відкрито Електронну бібліотеку для третього сектору; функціонує віртуальна поштова скринька для громадських організацій http://poshta.org.ua.

Липень 2003

Розпочав роботу "Он-лайн консультант", сервіс довідкової та практичної інформації з фінансів та права для НУО України.

Травень 2003 року

Спільно з ГО "Інтерньюз-Україна", завершено дослідження "Потреби та можливості використання Інтернет-технологій для підсилення ефективності діяльності третього сектора в Україні"

Лютий-березень 2003

Спільно з ГО "Інтерньюз-Україна", проведено тренінгову програму "Ефективне використання Інтернету громадськими організаціями України" для представників понад 100 неурядових організацій в 10 областях України. Підтримку програмі надали МФВ, Інститут Відкритого Суспільства (Будапешт) та Міністерство закордонних справ Великої Британії.

Лютий 2003

Утворено Консультаційну Раду Проекту, до складу якої входять керівники провідник неурядових організацій України.

2002 рік[]

Грудень 2002 року

Здійснено другий реліз Порталу із ширшим переліком сервісів та продуктів, змінено назву та дизайн. У мережі Інтернет розпочав роботу Портал "Громадський простір".

Жовтень 2002

Утворено Дорадчу Раду Проекту, до складу якої входять представники провідних НУО та донорських організацій.

Червень 2002

Надано Інтернет-підтримку II-му Форуму громадських організацій "Стратегія суспільного діалогу", учасниками якого стали понад 200 представників неурядових організацій з усіх регіонів України.

17 Червня 2002 року

У мережі Інтернет з’явився перший реліз Громадянського Інтернет-Порталу, який пропонував інформаційні послуги для українських НУО.

16 - 17 лютого 2002 року

Надано технологічну підтримку Першому Форуму громадських організацій "Суспільство перед вибором", учасниками якого стали представники понад 300 українських НУО.

2001 рік[]

Жовтень 2001 року

Створено Біржу проектів для донорів.

Вересень 2001 року

До реалізації проекту приєдналася Програма Розвитку ООН в Україні.

Березень 2001 року

Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) підтримав ідею започаткування проекту "Громадянський Інтернет-Портал".

Послуги Порталу[]

Основу роботи Порталу "Громадський простір" складає надання таких послуг:

Інформаційні послуги[]

Новини - інформація про діяльність неурядових організацій та висвітлення дотичних до третього сектору тем. Можливість пошуку та перегляду новин з архіву за ключовими словами, періодом, автором повідомлення та іншими параметрами. Можливість експорту новин на сайти організацій-партнерів.

Календар подій - анонси подій, заходів для громадських організацій, оголошення про конкурси, тендери, програми навчання тощо.

Електронна Бібліотека - статті, публікації, звіти, проекти, плани та результати діяльності українських громадських організацій, корисна довідкова інформація.

Каталог веб-ресурсів - унікальна колекція веб-сайтів неурядових організацій, ЗМІ, органів влади, каталоги, словники, бази даних донорів, НУО-мереж.

Біржа праці - інформація про нові вакансії та резюме для роботи в третьому секторі України.

База НУО - інформація про громадські організації України.




Інструменти[]

Форум та опитування - можливість висловити свої погляди, зауваження та рекомендації з питань, важливих для представників третього сектору


Сервіси технічної підтримки НУО[]

Хостінг - розміщення та адміністрування веб-сайтів громадських організацій України. Реєстрація імені домену в зоні civicua.org та інших зонах.

Веб-пошта - безкоштовна поштова скринька для громадських організацій України. Зручні настройки роботи.

Експорт новин - стрічка новин третього сектору на Вашому веб-сайті, автоматичне оновлення.

RSS за темами[]

Текстова версія - швидкий доступ до ресурсів Порталу для користувачів з повільним Інтернет-доступом.

Cписки розсилок - безкоштовне створення та підтримка списків розсилок для представників неурядових організацій України.


Завжди раді бачити Вас на Порталі! У разі запитань або побажань до роботи сервісів, будь ласка, звертайтесь до адміністрації Порталу "Громадський простір" за адресою info@civicua.org.

Команда Громадського Простору:[]

Алла Прунь - виконавча директорка

Галина Жовтко - редакторка/журналістка

Любов Єремічева - журналістка/редакторка

Олександр Ярощук - журналіст

Тетяна Бондар - адміністраторка



Контакти[]

02140, Україна, м. Київ вул. Гмирі, 3, оф. 140 Тел.: (044) 572 93 37, 573 14 69

Ваші цікаві новини та корисні матеріали очікуємо на адресу editor@civicua.org


Виноски[]

Advertisement